לגמרי אנושיות אבל חיות בדיגיטל

אם תדברו איתנו במושגים כמו ממד הבוחן או גג קל אנחנו לכל היותר נהנהן בנימוס, אבל בתכלס? לא נבין על מה מדובר 🙂 השפה שעושה לנו שמח בלב היא מונחים כמו ROI, רימרקטינג, לידים ושאר ירקות. אנחנו חיות את הפלטפורמות השונות והמשתנות, את הטרנדים המתחלפים, את הפיצ׳רים החדשים ואת כל המידע שעשוי להביא את העסק שלכם לתוצאות מקסימליות.

מייצרות ערך, חשיפה ומעורבות

אנחנו לא מאמינות ב-One Size Fits All, לא באופנה ובטח שלא בשיווק. כל עסק (מטבע הדברים) ירצה להגדיל רווחים, אבל הדרך לשם שונה בין עסק לעסק. בדיוק לכן חשוב לנו להכיר את העסק שלך לעומק ולבנות עבורך אסטרטגיה שיווקית שתמקסם תוצאות. אנחנו משקיעות זמן רב ביצירת ערך, חשיפה ומעורבות לכל לקוח – בלי בוטים ותוכנות – אלא עם צוות אנושי המתמחה לא רק בייצור התוכן אלא גם בהפצתו לקהל הנכון.

לוקחות הכל ללב (בקטע טוב)

להיות 100% מחויבות לתהליך זה השם השני שלנו. אמנם מעט קלישאתי לומר, אבל לגמרי נכון במקרה הזה – ההצלחה של העסק שלכם היא ההצלחה שלנו. אנחנו סוכנות בוטיק קטנה ושובבה ואין לנו שום כוונה לשנות את זה. אנחנו רוצות לדעת מתי לכלב שלך יש יומולדת, מתי הבן יוצא שבת או אם בקרוב מתקיים חג טיבטי שבדיוק קשור לעסק שלך. אנחנו מבטיחות לבדוק כל פיקסל וכל המרה על מנת לייעל, לחדש, לייעץ ולתת מענה איכותי מכל הלב, באונליין ובאופליין.

נרגשות להכיר אותך, צוות SISTER.

כל מערכת יחסים מתחילה בשיחת היכרות, אז השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב.

שאלות? דברו איתנו