תשובות מוש לשאלות וואו

כמה זמן ייקח לי להגיע ל-10,000 עוקבים באינסטגרם?

בין 3-5 ימי עסקים… סתם, לא באמת

היינו רוצות לתת לכם תשובה מדויקת, אבל אין כזו. רק בוטים יכולים להבטיח מספר עוקבים מסוים בתמורה לסכום מסוים, וזה ממש לא מומלץ. עלייה בכמות העוקבים היא תוצאה של תוכן נכון, הבנה טובה של קהל העוקבים, חשיפת התוכן בכמה ערוצים, קידום, מעורבות, שת"פ עם מובילי דעת קהל ועוד.

כמה לידים מקבלים מהשקעה חודשית של 5,000 ש״ח?

כל ליד הוא עולם ומלואו. עלותו תלויה במספר פרמטרים כמו איכות התוכן המקודם, טרגוט מדויק, אם קיימת רשימת לקוחות או לא, התחרות על קהל היעד, טרלולי האלגוריתם של פייסבוק וגוגל ועוד. ולכן אין נוסחה שבעזרתה ניתן לחשב מספר לידים פר השקעה.

איך מתחילים?

בחיוך קודם כל! תחילה, נתאם שיחת היכרות בה נכיר את העסק, נבין מהן המטרות והיעדים ואיך נוכל להפעיל את הקסם. לאחר מכן, נשלח הצעת מחיר שתסכם את השירותים וקישור לחתימה ונתאם פגישת התנעה על מנת לבנות אסטרטגיה שיווקית ומשם נצא לדרך!

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

איזו תוצאה עדיפה – של דיאטת כסאח או שינוי אורך חיים? שתי הדרכים יובילו לתוצאות, אבל הדרך לשם שונה. חשוב קודם שנבין ונפרט, מה הן תוצאות? לידים, מכירות וכו'. הפעילות שנספק לכל עסק שונה, בהתאם לפעילות ולצרכים נקבעות מטרות שונות, דרוש תקציב שונה שיניבו תוצאות אחרות בטווחי זמן בהתאמה.

זו השקעה חד פעמית או לתמיד?

זוכרים את הדוגמה של הדיאטה? אז כזה. כנשות שיווק אנחנו מאמינות בפעילות לטווח הארוך ולא זבנג וגמרנו! כל דבר טוב שבאמת מביא משמעות לא קורה ביום, אלא דורש השקעה ולא רק כלכלית. אנחנו כמובן נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך. 

מי יעבוד מולי?

לאחר פגישת ההתנעה ותכנון, ההתנהלות תתבצע מול מנהלת הלקוח שתהיה אחראית על אסטרטגית השיווק שבנינו לעסק והיא תהיה אחראית על תפעול הצוות, הפעילות והתכנון מול הצוות שלנו ויהיה בתקשורת מול הגורם הרלוונטי אצלכם.

כל כמה זמן אקבל דוח פעילות?

בתחילת חודש מנהלת הלקוח תשלח דוח המסכם את הפעילות של החודש הקודם. בדוח יהיה פירוט עם הנתונים החשובים בכל הפלטפורמות, סיכום נתוני הקמפיינים, הצלחות, הצעות לשיפור ומסקנות.

מה בעצם אתם עושים במקומי?

חוץ מלקחת את הרכב שלך לטסט, בייסקלי הכל…

אנחנו כאן, כדי להוריד מכם את ההתעסקות היומיומית בפלטפורמות השיווק. זה לא אומר שאתם יכולים לשים את עניין השיווק הרחק מכם, כי שת"פ ביננו חשוב מאוד לפעילות מוצלחת, אבל אתם כן תוכלו להיות רגועים כי אנחנו על ההגה.

שאלות? דברו איתנו