ניהול קמפיינים

אמלק: קידום ממומן בפלטפורמות השונות בדיגיטל לא מסתכם רק בקידום כספי, הוא דורש הבנה וחשיבה אנליטית, יצירתית ושיווקית בו זמנית, ובדיקה וניתוח שוטפים כל הזמן. ולכן אצלנו לכל הצוות יש נגיעה בניהול הקמפיינים, כדי שיהיה מוצלח מבחינה טכנית, קריאטיבית ואסטרטגית.

1

מהנשאלים בסקר דיווחו כי ביצעו רכישה לאחר שראו פרסום ממומן בפלטפורמת סושיאל.

חשיבה אנליטית

קידום ממומן בפלטפורמות השונות בדיגיטל לא מסתכם רק בקידום כספי, הוא דורש הבנה וחשיבה אנליטית, יצירתית ושיווקית בו זמנית, ובדיקה וניתוח שוטפים כל הזמן. אנחנו מספקות שירותי ניהול קמפיינים בכל הרשתות ומשלבות ביצירת הקמפיינים את כל הצוות כדי לבנות קמפיין מוצלח מבחינה טכנית, קריאטיבית ואסטרטגית. 

אצלנו לא מחכים לשמוע מהלקוח שירדה התנועה או המכירות, כי אנחנו מקדישות זמן בכל יום על מנת לבדוק ולבחון את מצב הקמפיינים עד רמת החלפת כפתור הנעה לפעולה, אימג', קריאייטיב וכו' ונציף ונעדכן על מנת לייצר את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלנו. 

יכולת טכנית בלבד אינה מספיקה לניהול קמפיין מניב. בניית קמפיין מוצלח הוא כזה המתבסס על הבנת העסק, הקהל שלו, כיצד להגיע ללקוחות פוטנציאלים, קריאטיב נכון ומדויק, הבנה עמוקה של פלטפורמות השיווק העומדות בפנינו ותוכנית שיווקית שתשלב יחד את כל התובנות האלו למסר וטרגוט שבסופו של דבר מטרתם להגדיל הכנסות / תנועה / מודעות / הרשמות וכו' של העסק.

מה יעיף את המוצר או השירות שלכם לשמיים? בואו נבדוק יחד.

שאלות? דברו איתנו